05.06.2015 19:09

"Rīgas sargi" pēcspēles metienu sērijā ielaužas RAČF pusfinālā

(1 balsojums)
"Rīgas sargi" pēcspēles metienu sērijā ielaužas RAČF pusfinālā arhīvs

Ceturtdien, 4. jūnijā, Rīgas atklātā čempionāta florbolā (RAČF) ceturtdaļfināla barjeru aizraujošā spēlē, uzvarot "Armijas florbola klubu" (AFK) vien pēcspēles metienu sērijā, izdevies pārvarēt "Rīgas Sargiem".

Abu komandu pirmajā izslēgšanas spēļu tikšanās reizē "AFK" rezultatīvā cīņā otrajā plānā atstāja "Rīgas Sargus" – 11:7. Ņemot vērā, ka pusfinālā iekļūst tā komanda, kas gūst panākumu divu spēļu summā, "Rīgas Sargiem" atbildes mačā bija nepieciešama uzvara vismaz ar četru vārtu pārsvaru, lai pusfinālistu noskaidrotu jau pēcspēles metienu sērijā.

Tieši to rīdzinieki arī paveica laukumā, noslēdzot pamatlaiku ar rezultātu 6:2. Savukārt jau florbola loterijā visu izšķīra viens precīzs izgājiens, kas šajā ceturtdaļfināla pārī ļāva triumfēt "Rīgas Sargiem" – 7:2 (summā – 14:13).

Dienu iepriekš vietu pusfinālā pārliecinoši nodrošināja Saulkalnes komanda, kas otrajā cīņā atkārtoti pārspēja Ķekavas "buldogus" – 11:6, noteicošo pārsvaru iegūstot trešajā trešdaļā. Uzvarētāju sastāvā ar pieciem gūtiem vārtiem izcēlās Lauris Lancmanis. Summā saulkalnieši guva panākumu ar rezultātu 21:13.

Pusfinālā savus pretiniekus gaida arī Ikšķiles florbolisti, kuri pēc piedzīvotā minimālā zaudējuma "Bigfoots Ko" – 6:7 – ceturtdaļfināla otrajā spēlē prata gūt virsroku, atstājot "aiz borta" savus oponentus – 9:3. Ikšķiliešu rindās pa vienam golam izdevās gūt astoņiem spēlētājiem, Jānim Velbergam izceļoties divos uzbrukumos. Līdz ar to šajā pārī veiksmīgāki izrādījās beidzamo divu gadu čempioni FK "Ikšķile" – 15:10.

Šovakar tiks noskaidrots arī ceturtais pusfinālists. "Nūjas.lv" pirmajā spēlē pret "Bigfoots Pro" guva gana drošu uzvaru – 8:3, būtiski atvieglojot otrās spēles slogu.