04.05.2015 21:01

Svētku dienā iemesls svinībām tikai Olaines futbola klubam

Pirmdien notikušajās "Komanda.lv" Latvijas pirmās līgas spēlēs no trim Pierīgas komandām pie uzvaras tika vienīgi Apvienotās futbola akadēmijas "Olaine" komanda, kas savā laukumā pārspēja futbola klubu "Ogre".

Olainiešus 12. minūtē vadībā izvirzīja Deniss Tarasovs, bet neilgi līdz pirmā puslaika beigām ogrēnieši rezultātu izlīdzināja. Uzvaras vārtus 14 minūtes līdz beigām AFA "Olaine" labā guva Lohans Munjoss de Oliveira – 2:1.

Olainiešu nākamie pretinieki "FC Caramba/Dinamo" Ķekavā tikās ar vietējo futbola klubu "Auda" un sagādāja laukuma saimniekiem sagrāvi 1:6, turklāt interesanti, ka visi septiņi vārti tika gūti otrajā puslaikā.

Tā pašā sākumā Šotaro Hatori izvirzīja vadībā "Audu", taču jau mirkli pēc tam viņa tautietis Takeo Ogava panāca neizšķirtu. Sešas minūtes vēlāk Jorens Gorkšs ieraidīja bumbu savos vārtos, vēl pēc dažām minūtēm bijušais Latvijas valsts vienības futbolists Andrejs Pereļotkins panāca 3:1 viesu labā, bet pēdējās piecās minūtēs buma vēl trīs reizes ielidoja mājinieku vārtos. Ogava kopumā guva četrus un Perepļotkins divus vārtus.

Bijušais Latvijas izlases spēlētājs izcēlās arī Salaspils komandas izbraukuma spēlē pret futbola klubu "Tukums 2000". Tas bija Kristaps Blanks, kurš otrā puslaika sākumā laukuma saimnieku pārsvaru palielināja līdz 3:0. Salaspilieši divas minūtes vēlāk ar Aleksandra Romanovska pūlēm vienus vārtus atguva, taču piedzīvoja zaudējumu 1:3.

Pirmās līgas turnīra tabulā AFA "Olaine" ar deviņiem punktiem sešās spēlēs (trīs uzvaras, trīs zaudējumi) pakāpusies uz sesto vietu. FK "Auda", kam ir astoņi punkti, noslīdējusi uz devīto, bet Aleksandra Kulakova futbola akadēmijas centra Salaspils komanda ar četriem punktiem 16 klubu konkurencē ieņem 13. vietu.

Turnīra septītajā kārtā 9. maijā pirmo reizi šosezon savā starpā tiksies divas Pierīgas komandas – Salaspils futbolisti Ogres stadionā uzņems FK "Auda" spēlētājus. Savukārt AFA "Olaine" mērosies spēkiem ar "FC Caramba/Dinamo".