02.05.2015 14:12

Pirmās līgas futbola klubiem piektajā kārtā uzvara, neizšķirts un zaudējums

Salaspils – JDFS "Alberts" Salaspils – JDFS "Alberts" A.Kulakova futbola akadēmijas centrs

"Komanda.lv" Latvijas pirmās līgas turnīrā pie pirmā panākuma tikuši Salaspils kluba futbolisti. Sezonas rangā augstāk esošais futbola klubs "Auda" piektās kārtas mačā nospēlēja neizšķirti, bet olainieši piedzīvoja zaudējumu.

Salaspils futbolisti laukuma saimnieku statusā Ogres ģimnāzijas stadionā uzņēma Jura Docenko futbola skolas "Alberts" komandu un, pateicoties Ņikitas Petrova 25. minūtē gūtajiem vārtiem, izcīnīja pirmo uzvaru šajā sezonā – 1:0.

Vārtiem krietni bagātāka bija spēle Ķekavā, kur FK "Auda" uzņēma futbola klubu "Ogre". Jau septītajā minūtē pēc Felipes Bazilio un Kristapa Zaļā precīzajiem raidījumiem laukuma saimnieki bija izvirzījušies vadībā 2:0. Taču vēl līdz pārtraukumam viesi panāca izlīdzinājumu, un spēle tā arī beidzās neizšķirti 2:2.

Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaines" komanda mačā pret pirmās līgas turnīra līderiem "Valmiera Glass FK" futbolistiem nonāca zaudētājos jau pirmajā minūtē. Drīz pēc tam Voldemārs Baroniņš ieraidīja bumbu savos vārtos, bet otrā puslaika sākumā valmierieši panāca 3:0 savā. Goda vārtus viesiem divas minūtes līdz pamatlaika beigām guva Normunds Kaļķis – 1:3.

Turnīra tabulā pēc piecām kārtām FK "Auda" ar astoņiem punktiem ieņem sesto vietu, AFA "Olaine" ir divi punkti mazāk un astotā pozīcija, bet salaspilieši ar četriem punktiem ieņem 13. vietu.

Sestās kārtas spēles Pierīgas komandām paredzētas jau pirmdien, 4. maijā. Olaines komanda savā laukumā uzņems futbola klubu "Ogre", FK "Auda" mājas spēļu sēriju turpinās ar cīņu pret "FC Caramba/Dinamo", bet Salaspils futbolisti viesosies pie FK "Tukums 2000".