13.04.2015 12:37

Orientieristi noskaidro labākos Carnikavas novadā

Uzvarētājs elites grupas sacensībās vīriem Marģers Kietis Uzvarētājs elites grupas sacensībās vīriem Marģers Kietis OS veikals

Divas dienas Carnikavas apkārtnē Piejūras kāpu apvidū risinājās Latvijas kausa izcīņas otrā posma sacensības "Ziemeļu divdienas", kurās startēja vairāk nekā 500 orientieristu un veloorientieristu.

Nedaudz pieticīgāki kā ierasts bija nosacītie "laukuma saimnieki" – sacensību galvenā rīkotāja orientēšanās kluba "Kāpa" pārstāvji, kuri, tiesa, vairākās vecuma grupās divu dienu sacensību kopvērtējumā izcīnīja godalgotās vietas.

S20 grupā pirmās divas vietas ieguva Kendija Aparjode no Saulkrastiem un ādažniece Laura Leiboma, bet S65 grupā labākā izrādījās Ruta Kukka no Ādažiem. Otrās vietas elites grupās ieguva Kate Dūdele un Guntis Māliņš. Pašā jaunākajā vecuma grupā (S8 un V8) otrie bija Kate Saliņa un Regnārs Viļums, bet trešais – carnikavietis Rūdolfs Graudiņš. Savukārt senioru grupās otrās vietas ieguva Ārija Šinke (S55), Juris Šinke (V55), Ligita Grunde (S60) un carnikavieši Pēteris Novikovs (V70) un Gunārs Ostups (V75).

Vairākas uzvaras izcīnīja Siguldas orientieristi – Magda Cigle izcīnīja pirmo vietu S16 vecuma grupā jaunietēm, Zanda Abzalone S35 grupā, Alīda Šbola S60 grupā un Ilmārs Limbēns V65 grupā.

Elites grupā par uzvarētājiem kļuva Līga Valdmane un Marģers Kietis, kuri par attiecīgi nepilnām 18 un astoņām minūtēm apsteidza jau pieminētos otro vietu ieguvējus Kati Dūdeli un Gunti Māliņu.

Pārējās grupās dāmām uzvarēja: Nora Ruskule (S8), Rūta Dāboliņa (S10), Tīna Spektore (S12), Anna Emīlija Suta (S14), Elizabete Blūmentāle (S18), Līga Celiņa (S21A), Elīna Krūze (S21B), Aiga Kalniņa (S40), Ieva Ozoliņa (S45), Baiba Ozola (S50), Ilze Laure (S55), Maira Liepa (S70), Velta Zjatkova (S75) un Raisa Mazzariņa (S80).

Puišu un vīru sacensībās par labākajiem kļuva: Tomass Matvejs no Ķekavas sākumskolas (V8), Emīls Saulīte (V10), Jēkabs Ločmelis (V12), Rihards Gailis (V14), Ilgvars Caune (V16), Endijs Titomers (V18), Alvis Reinsons (V20), Andis Janovs (V21A), Kaspars Staņa (V21B), Ansis Actiņš (V35), Uldis Brucis (V40), Valters Kaminskis (V45), Ģirts Mamis (V50), Guntars Jansons (V55), Jānis Turks (V60), Rodrigo Slaviņš (V70) un Vadims Černiševs (V75).

Savukārt veloorientieristu sacensībās divu dienu kopvērtējumā galvenos laurus plūca Ingrīda Šmite un lietuvietis Juliuss Juodišs.