01.04.2015 15:15

Ulbrokas vidusskolā aizvadītas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu stafešu sacensības "Drošie un veiklie", kurās piedalījās deviņu Pierīgas mācību iestāžu C vecuma grupas (2001./02. gadā dzimušie) skolēnu komandas.

Sacensību dalībnieki sacentās astoņās dažādās stafetēs ar basketbola un futbola bumbām, tenisa bumbiņām, pildbumbām, vingrošanas apļiem u. c. Katrā stafetē izcīnītās vietas tika saskaitītas, un labākie tika noteikti pēc mazākās gūto vietu summas.

Emocijām bagāto sacensību beigās par uzvarētājiem pārliecinoši kļuva mājinieki Ulbrokas vidusskolas audzēkņi, kuri uzvarēja piecās stafetēs, divreiz bija otrie un tikai vienu reizi palika aiz labāko trijnieka ceturtajā vietā (13 punkti). Uzvarētāju komandas sastāvā startēja Elīna Beinare-Tjutjunova, Viva Viviāna Sedvalde, Alise Ušpele, Gunda Freidenfelde, Ričards Mārtiņš Duksis, Viktors Kuļepovs, Ernests Ritvars Grava un Jēkabs Zvirbulis.

Otrajā vietā ierindojās Carnikavas pamatskolas skolēni Linda Zviedre, Rebeka Japiņa, Marija Japiņa, Adriana Kreitenberga, Raivo Riciks, Patriks Ralfs Čudars, Ralfs Stratans un Edgars Ralovecs. Viņi summā savāca 33 punktus, tostarp iegūstot divas pirmās un divas otrās vietas.

Trešo vietu ar 39 punktiem ieņēma Jaunmārupes pamatskolas pirmā komanda Aleksandra Anna Meinerte, Madara Anna Baltiņa, Karīna Graždankina, Ginters Taube, Kristaps Draiska, Vitālijs Žaks. Tālākajās vietās ierindojās Babītes vidusskola (40 p.), Ādažu vidusskola (42), Jaunmārupes pamatskolas otrā komanda (51), Vangažu vidusskola (51), Mārupes vidusskola (53), Sējas pamatskola (56) un Mālpils novada vidusskola (62).

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēlēs šajā mācību gadā atlicis aizvadīt vairs tikai vienas sacensības – 28. aprīlī Babītē notiks krosa stafešu skrējieni.