22.03.2015 15:58

Mārupes basketbola klubs pagarina ceturtdaļfināla sēriju

Mārupes basketbola klubs pagarina ceturtdaļfināla sēriju Einārs Binders

Pirmo reizi vadībā izvirzījušies četras minūtes līdz pamatlaika beigām, Mārupes sporta centra basketbolisti Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas ceturtdaļfināla otrajā spēlē uzvarēja Ventspils Augstskolas vienību un izlīdzināja rezultātu sērijā 1:1.

Pirmajā puslaikā neliels pārsvars bija laukuma saimniekiem ventspilniekiem, taču starpība tikai pašās beigās sasniedza desmit punktus (28:38). Drīz pēc pārtraukuma mārupieši deficītu samazināja līdz minimumam (41:42), bet nākamo minūšu laikā mājinieki atbildēja ar izrāvienu 11:2.

Izšķirošie notikumi laukumā risinājās ceturtajā ceturtdaļā, kad Mārupes basketbolisti vispirms likvidēja desmit punktu starpību, četras minūtes līdz pamatlaika beigām pirmo reizi izvirzījās vadībā (59:57) un aizvadīja maču līdz uzvarai 72:64.

Izšķirošo spurtu ievadīja Jāņa Staķava divi precīzie trīspunktu metieni, bet kopā ceturtajā ceturtdaļā viņš viens pats guva 20 no komandas 29 punktiem un spēli beidza ar 26 punktiem. Toms Straudovskis uzvarētājiem pievienoja 18 punktus.

Ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē Mārupē mājinieki piedzīvoja zaudējumu 72:90. Izšķirošā spēle sērijā līdz divām uzvarām notiks trešdien plkst. 19.30 Mārupes sporta kompleksā.