22.03.2015 13:34

Salaspils un Vangažu handbolistiem zaudējumi Latvijas pirmajā līgā

Salaspils un Vangažu handbolistiem zaudējumi Latvijas pirmajā līgā arhīvs

Nobeigumam tuvojas Latvijas handbola čempionāta pirmās līgas turnīrs, kurā ar diezgan pieticīgiem rezultātiem piedalās vairākas Pierīgas komandas.

Nedēļas nogalē kārtējos divus zaudējumus piedzīvoja Salaspils handbolisti, kuri šosezon joprojām nav nopelnījuši ne punkta. Tuvāk nekā citkārt viņi tam bija spēlē pret kaimiņiem handbola klubu "Ogre". Minūti līdz beigām rezultāta starpība vēl bija minimāla, taču beigās salaspilieši piedzīvoja zaudējumu 23:25. Kristaps Tīrums salaspiliešiem guva deviņus un Niks Remess septiņus vārtus.

Svētdien Salaspils handbolisti savās mājās uzņēma RTU-S komandu un piedzīvoja pamatīgu sakāvi 22:46. Niks Remess guva piecus vārtus.

Inčukalna sporta kompleksā "Celtnieks"/Vangaži komanda uzņēma Skrīveru/Aizkraukles vienību un zaudēja 29:33. Izšķirošie notikumi risinājās otrā puslaika sākumā, kad vispirms mājinieki ar trim precīziem metieniem samazināja starpību līdz 15:16, bet nākamo piecu minūšu laikā pretinieki atbildēja ar 8:1 spurtu – 16:24. Vangažu kluba labā Roberts Arājs guva deviņus un Edgars Iljinihs sešus vārtus.

Pirmās līgas turnīra tabulā Stopiņu novada handbola komanda ar 14 punktiem 14 spēlēs ieņem sesto vietu, tāda pat bilance ir arī vienu pozīciju zemāk esošajai "Celtnieks"/Vangaži vienībai, bet Salaspils handbolisti saglabā pēdējo devīto vietu.