19.03.2015 22:05

Stopiņu un Ventspils volejbolistu duelī būs trešais raunds

Stopiņu un Ventspils volejbolistu duelī būs trešais raunds Einārs Binders

Volejbola klubam "LSPA/Stopiņi" ceturtdien neizdodas ar uzvaru pabeigt Nacionālās līgas ceturtdaļfināla sēriju līdz divām uzvarām pret VK "Ventspils".

Kā zināms, sērijas pirmajā spēlē Ventspilī "LSPA/Stopiņi" komanda guva negaidītu uzvaru četros setos. Ceturtdien Ulbrokas sporta kompleksā notika atbildes spēle, un šoreiz krietni pārāki izrādījās šī pāra favorīti ventspilnieki. Viņi guva uzvaru 3:0 (25:21, 25:23, 25:16).

Ceturtdaļfināla izšķirošā trešā spēle notiks svētdien Ventspilī. Jāpiebilst, ka šis ir vienīgais no četriem izslēgšanas turnīra pirmās kārtas dueļiem, kurā nepieciešama trešā cīņā. Pēc zaudējumiem pirmajās divās spēlēs pret VK "Aizkraukle" no tālākas cīņas par medaļām izstājās arī Mārupes sporta centra komanda.

Volejbola klubs "LSPA/Stopiņi" Nacionālās līgas pamatturnīru beidza septītajā vietā, bet VK "Ventspils" volejbolisti bija izcīnījuši par septiņām uzvarām nekā viņu pretinieki un turnīra tabulā ieņēma otro vietu.