16.05.2012 15:23

Ar sacensībām vieglatlētikā finišējušas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles

Ar sacensībām vieglatlētikā finišējušas Pierīgas novadu skolēnu sporta spēles arhīvs

Ulbrokas stadionā startēja astoņu mācību iestāžu sportisti, četrās vecuma grupās uzvarēja četru dažādu skolu komandas.

B grupā (1996./97. g.dz.) meitenēm kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Babītes vidusskola (140 p.), apsteidzot Ādažu vidusskolu (127) un Vangažu vidusskolu (120).

Individuāli šajā grupā izcēlās Elīza Elizabete Bērziņa no Babītes vidusskolas, kura uzvarēja 100 metru skrējienā (13,85 sekundes) un 800 metru skrējienā (3:27,15), kā arī ierindojās otrajā vietā 400 metru distancē (1:10,72). Divas godalgotas vietas Zane Pogai no Ādažu vidusskolas – uzvara šķēpa mešanā (24,59 metri) un trešā vieta lodes grūšanā (8,68 m).

B grupā puišiem labākie izrādījās Krimuldas vidusskolas pārstāvji (120 p.). Astoņu komandu konkurencē otro vietu ieņēma Mārupes vidusskolas audzēkņi (113) un trešo – Babītes vidusskolas skolnieki (109,5 p.).

Divas individuālās uzvaras izcīnīja Ričards Millers no Mārupes vidusskolas – 400 metru skrējienā (56,84 s) un tāllēkšanā (6,03 m). Savukārt Valteram Rasnačam no Siguldas Valsts ģimnāzijas uzvara 100 metru sprintā (11,78) un otrā vieta 400 metros (56,87).

A grupā jaunietēm (1992.-95. g.dz.) pirmā vieta sīvā cīņā tika Mārupes vidusskolas vieglatlētēm (127 p.). Tikpat punktu savāca arī Baldones vidusskolas audzēknes, taču mārupietes bija guvušas vairāk uzvaru atsevišķās disciplīnās. Trešā vieta Mālpils vidusskolai (117).

Sindija Mickus no Baldones vidusskolas bija pirmā tāllēkšanā (4,49), otrā 100 metru skrējienā (13,81) un trešā lodes grūšanā (9,26). Bet pa divām uzvarām izcīnīja Mārupes vidusskolas pārstāves Ieva Pope (400 m – 1:08,66 un 800 m – 2:52,13) un Luīze Zvejniece (lode – 11,24 un šķēps – 41,22).

Visbeidzot A grupā jauniešiem triumfēja Siguldas Valsts ģimnāzijas pārstāvji (137 p.), aiz viņiem ierindojās Mārupes vidusskola (125) un Mālpils vidusskola (122).

Šajā grupā individuāli izcēlās Kristaps Sviklis no Siguldas Valsts ģimnāzijas, kuram pirmās vietas 100 metru distancē (12,25) un tāllēkšanā (5,64), kā arī mālpilietis Valters Brežinskis – otrās vietas 100 metros (12,25) un tāllēkšanā (5,63), kā arī trešā 800 metros (2:20,00).

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu kopvērtējums un sportiskākās mācību iestādes 20011./12. mācību gadā kļūs zināmas pēc visu rezultātu apkopošanas.