18.03.2015 21:33

LBL2 ceturtdaļfinālā mārupiešiem vairs nav tiesību kļūdīties

LBL2 ceturtdaļfinālā mārupiešiem vairs nav tiesību kļūdīties Einārs Binders

Mārupes sporta centra basketbola komanda nonākusi zaudētājos Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām pret sezonas rangā krietni zemāk esošo Ventspils Augstskolas vienību.

Trešdienas spēlē Mārupes sporta kompleksā laukuma saimniekiem pagalam neizdevās pirmās ceturtdaļas vidus, un drīz vien viņi nonāca zaudētājos 5:16. Līdz 14. minūtei starpību gan izdevās likvidēt (28:28) un pirmo puslaiku arī pabeigt savā labā – 45:43.

Taču drīz pēc lielā pārtraukuma ventspilnieki atguva vadību un ceturtās ceturtdaļas sākumā to aizaudzēja līdz 13 punktiem (53:66). Labu brīdi starpība turējās 9–12 punktu robežās, bet pamatlaika beigās ar apskaužami precīzu soda metienu sēriju Ventspils studenti to palielināja pat līdz plus 20. Beigu iznākums – 90:72 Ventspils Augstskolas labā.

Mārupes basketbola kluba labā Jānis Ramšs guva 20 punktus, Rihards Pāže 13 un Armands Seņkāns 12 punktus.

Atbildes spēle Ventspilī notiks svētdien. Ja mārupiešiem izdosies revanšēties un panākt izlīdzinājumu sērijā, sērijas izšķirošā trešā cīņa notiks 25. martā Mārupē.

LBL2 turnīra otro posmu Mārupes komanda pabeidza otrajā, bet Ventspils klubs – septītajā vietā. Savstarpējās spēlēs sāncenši bija izcīnījuši pa vienai uzvara, turklāt abos mačos pārāki bija laukuma saimnieki.