15.03.2015 15:30

Līdervienību duelī Mārupes basketbolisti piekāpjas RSU studentiem

Līdervienību duelī Mārupes basketbolisti piekāpjas RSU studentiem Einārs Binders

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas otro posmu Mārupes sporta centra komanda pabeidz otrajā vietā. Jau trešdien mārupiešiem paredzēta izslēgšanas turnīra pirmā spēle.

Svētdien divu pirmo vietu īpašnieku savstarpējā spēlē Mārupes basketbolisti savā laukumā uzņēma Rīgas Stradiņa universitātes komandu. Tiesa, no turnīra tabulas viedokļa šai cīņai vairs nebija būtiskas nozīmes, jo gāzt no pirmās vietas RSU studentus mājinieki vairs nevarēja.

Otrā puslaika sākumā Mārupes basketbolisti panāca pirmo vērā ņemamo pārsvaru (39:29), taču tūdaļ sekoja RSU komandas ofensīva, pēc kuras viņi pārņēma vadību (48:43) un to vairs neatdeva līdz spēles beigām. Mārupes komanda otro posmu pabeidza ar zaudējumu 59:68.

Mājinieku labā Jānis Staķavs guva 17 punktus, Nauris Metnieks un Armands Seņkāns pa 11 punktiem.

LBL2 turnīra tabulā RSU basketbolisti ar 16 uzvarām 18 spēlēs ieņēma pirmo vietu, viņiem sekoja Mārupes komanda un basketbola klubs "Ogre" ar 13 panākumiem (mārupiešiem otrā vieta, pateicoties labākais savstarpējo spēļu bilancei).

Ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām mārupieši tiksies ar Ventspils Augstskolas komandu, kas finišēja septītajā vietā (deviņas uzvaras). Pirmā spēle paredzēta 18. martā plkst. 19.30 Mārupes sporta kompleksā.

LBL2 turnīra otrajā posmā Mārupes un Ventspils basketbolisti savstarpējās spēlēs izcīnīja pa vienai uzvara, turklāt abos mačos pārāki bija laukuma saimnieki – 91:85 Ventspilī un 75:69 Mārupē.