12.03.2015 13:14

Salaspilī sadalītas Latvijas ziemas čempionāta medaļas vesera mešanā

Salaspilī sadalītas Latvijas ziemas čempionāta medaļas vesera mešanā arhīvs

Vieglatlēti ar Latvijas ziemas čempionāta sacensībām mešanu disciplīnās gluži pavasarīgos laika apstākļos sākuši jauno stadionu sezonu. Salaspilī bija pulcējušies vesera metēji.

Latvijas Vieglatlētikas savienībā pavēstīja, ka Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā notika vienpadsmito reizi un visas vienpadsmit reizes nepārspēts palicis Salaspils sporta skolas treneris un Latvijas rekordists Igors Sokolovs. Šoreiz viņam pirmo vietu garantēja 71,16 metrus tāls raidījums.

Vīru konkurencē otro vietu ieņēma Stopiņu novada sporta organizators Ainārs Vaičulens – 67,18 metri. Savukārt U-20 vecuma grupā I. Sokolova audzēkņi Eļčins Vorobjovs (59,12 m) un Artjoms Ahundovs (51,46 m) ieņēma attiecīgi pirmo un ceturto vietu.

Dāmu konkurencē par uzvarētāju kļuva salaspiliete Karina Orlova (49,32 m), bet U-18 grupā jaunietēm Latvijas čempiones titulu ieguva Dace Kolosovska no Ķekavas novada sporta skolas (36,98 m).

Vienlaikus Rīgā, "Daugavas" stadionā, ziemas čempionāta medaļas sadalīja šķēpa metēji. Trešo vietu vīru konkurencē un otro junioru konkurencē izcīnīja Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēknis siguldietis Ričards Griezītis, kurš veiksmīgākajā mēģinājumā sasniedza 59,57 metrus. Abos vērtējumos uzvarēja Jāzeps Groza no Smiltenes – 64,18 m.

Jauniešiem A vecuma grupā (1998./99. g. dz.) otro vietu ieņēma sporta kluba "Arkādija" pārstāvis ikšķilietis Patriks Gailums, kurš sasniedza 64,69 metrus un par 37 centimetriem atpalika no uzvarētāja Kristapa Jaunpujena.