06.03.2015 22:11

LBL3: Izbraukuma spēlēs Siguldai zaudējums, Saulkrastiem uzvara

LBL3: Izbraukuma spēlēs Siguldai zaudējums, Saulkrastiem uzvara arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas otrā posma turnīra 13. kārtas spēlēs pret rangā augstāk esošiem sāncenšiem basketbola klubs "Sigulda" piedzīvoja zaudējumu, bet Saulkrastu komanda izcīnīja uzvaru.

Piektdienas spēlē viesos pret pašreizējo LBL3 čempionvienību BK "Salacgrīva" Saulkrastu basketbolisti lielā mērā izšķirošo izrāvienu veica jau pirmā puslaika vidū, kad no 6:8 panāca 27:10 un puslaiku pabeidza ar 14 punktu pārsvaru (41:27).

Otro puslaiku krietni labāk sāka laukuma saimnieki, kuri vienubrīd starpību samazināja līdz četriem punktiem (49:45). Taču nekavējoties sekoja Saulkrastu basketbolistu prettrieciens 19:4, pēc kura mājinieki vairs nepiecēlās – gala iznākums 77:63 viesu labā.

Toms Provejs uzvarētāju labā guva 18 un Inguss Immers 17 punktus.

Basketbola klubs "Sigulda" viesojās Iecavā pie LBL3 turnīra līderiem BK "Dartija" basketbolistiem. Otrajā ceturtdaļā mājinieki pirmo reizi sasniedza desmit punktu pārsvaru (34:24) un atlikušajā laikā pretiniekiem pietuvināties atļāva tikai uz īsu brīdi ceturtās ceturtdaļas sākumā (50:41). Beigās iecavieši svinēja pārliecinošu uzvaru 69:52.

BK "Sigulda" labā Ingars Danbergs guva 18 un Dinars Ramats 10 punktus.

LBL3 turnīra tabulā Saulkrastu komanda pēc piektdienas uzvaras ar septiņiem panākumiem 13 spēlēs pakāpusies uz piekto vietu. Divas uzvaras mazāk ir Siguldas un Carnikavas basketbolistiem, kuri līdz ar Bauskas sporta skolas komandu dala nākamās trīs pozīcijas.

Jau nākampirmdien Carnikavas pamatskolas sporta zālē notiks principiālais Piejūras novadu derbijs basketbolā – Carnikava pret Saulkrastiem.