15.05.2012 11:26

Siguldas badmintonistiem divas otrās vietas turnīrā Valmierā

Siguldas badmintonistiem divas otrās vietas turnīrā Valmierā Vjačeslavs Baskovs

Ar ceturtās kārtas spēlēm noslēgusies Latvijas Badmintona federācijas lielās balvas izcīņa, Siguldā būs starptautisks turnīrs.

Individuālajos turnīros veiksmīgākā no Siguldas badmintona kluba pārstāvjiem bija Jekaterina Romanova, kura izcīnīja divas uzvaras divās cīņās grupu turnīrā, bet finālā piekāpās rīdziniecei Ievai Popei 14:21, 17:21.

Didzis Gureckis vīru vienspēļu turnīrā ar divām uzvarām četros mačos ierindojās ceturtajā vietā, bet dubultspēļu turnīrā pārī ar Aigaru Bedrīti no Valmieras vienīgo zaudējumu piedzīvoja finālā un finišēja otrajā vietā.

No 18. līdz 20. maijam Siguldas 1. pamatskolā jau 18.reizi notiks starptautiskais jauniešu čempionāts badmintonā. Tā dalībnieki noskaidros labākos četrās vecuma grupās – līdz 11, 13, 16 un 19 gadu vecumam.