03.03.2015 14:35

Vieglatlēti noslēdz ziemas sezonu

Vieglatlēti noslēdz ziemas sezonu arhīvs

Ar Latvijas Vieglatlētikas savienības kausu izcīņas pirmo posmu Kuldīgā faktiski beidzās ziemas sacensību sezona telpās tiem Latvijas sportistiem, kas šonedēļ nestartēs Eiropas čempionātā telpās.

Sacensībās Kuldīgā atzīmējās arī vairāki Pierīgas novadu vieglatlēti. Veiksmīgākais no viņiem bija Māris Grēniņš no Babītes novada. 60 metru skrējienā sporta kluba "Auseklis" pārstāvis ar rezultātu 7,15 sekundes izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vienīgi Rihardam Parandjukam (6,92 s), bet tāllēkšanā ieņēma trešo vietu, sekmīgākajā mēģinājumā sasniedzot 6,93 metrus.

Cita kluba "Auseklis" pārstāve ķekaviete Sindija Bukša 60 metru sprintā sasniedza jaunu personisko rekordu 7,81 sekunde un tikai par sekundes simtdaļu zaudēja sacensību uzvarētājai ogrēnietei Sabīnei Damanei.

Kuldīgā startēja arī vairāki Siguldas sporta skolas audzēkņi. Vīru konkurencē Valters Reinis Rasnačs ieņēma piekto vietu 60 metru skrējienā (7,18 s), bet Edgars Daugulis 600 metru skrējienā ieņēma devīto vietu (1:24,88). Savukārt vienlaikus notikušajās jauniešu sacensībās U-16 vecuma grupā trešo vietu 1000 metru distancē meitenēm izcīnīja Magda Cigle (3:29,97).

Augstvērtīgākos rezultātus, pēc īpašām punktu tabulām rēķinot visas disciplīnas, sasniedza Eiropas ziemas čempionāta dalībnieki kārtslēcējs Mareks Ārents (5,55 m) un lodes grūdējs Māris Urtāns (20,28 m).