03.03.2015 09:18

Ķekavas florbola klubi piekāpjas līderēm un pieveic pastarītes

Ķekavas florbola klubi piekāpjas līderēm un pieveic pastarītes Latvijas Florbola savienība

Mačus pret abām pārējām "Elvi" dāmu florbola līgas komandām – līderēm Kocēnu "Rubeni" un pastarītēm Rīgas Stradiņa universitāti – aizvadīja novadnieces florbola kluba "Ķekava" un "Ķekavas Bulldogs" spēlētājas. Cīņas beidzās atbilstoši rangam.

FK "Ķekava" komanda, pirmajā trešdaļā panākusi četru vārtu pārsvaru, spēlē pret RSU to gandrīz iztērēja – trešās trešdaļas sākumā bija vairs tikai 6:5. Tomēr beigās ķekavietes svinēja uzvaru 7:5.

Dienu vēlāk FK "Ķekava" florbolistes savās mājās izrādīja sīkstu pretestību "Rubenei". Otrajā trešdaļā laukuma saimnieces bija nonākušas zaudētājās 0:3, taču ar trim precīziem metieniem panāca izlīdzinājumu 3:3 un pēc tam arī 4:4. Diemžēl pagarinājumā Ķekavas komandai izdevās nopelnīt tikai vienu punktu – zaudējums 4:5.

Sestdien mačā pret "Rubeni" plāni klājās "Ķekavas Bulldogs" florbolistēm, kuras piedzīvoja smagāko sagrāvi sezonā – 3:17. Toties pirmdien "buldodzes", pirmās ielaidušas vārtus, beigās vairāk nekā pārliecinoši ar 9:2 apspēlēja RSU studentes. Sešas reizes bumbiņu zaudētāju vārtos ieraidīja pārliecinoši labākā virslīgas vārtu guvēja Inga Ametere – šosezon viņai 42 goli 16 spēlēs.

Turnīra tabulā "Rubenei" ir 43 punkti (17 spēlēs), FK "Ķekava" 35 p. (16 sp.), "Ķekavas Bulldogs" 21 (17) un RSU 0 (16). "Elvi" līgas pamatturnīrā atlikušās trīs spēles vietu secību vairs nevar izmainīt.