01.03.2015 17:41

Līdz uzvarām pār čempioniem Ulbrokas florbolistiem nedaudz pietrūkst

Līdz uzvarām pār čempioniem Ulbrokas florbolistiem nedaudz pietrūkst Latvijas Florbola savienība

Nedēļas nogalē piedzīvojuši divas neveiksmes līdzīgā cīņā pret "Cēsu alus"/"Lekrings" komandu, Ulbrokas/florbola skolas "Masters" florbolisti "Elvi" florbola līgas ceturtdaļfināla sērijā nonākuši zaudētājos 1:3. Sērija rit līdz četrām uzvarām.

Sestdien spēles pamatlaikā sāncenši pa divām reizēm izvirzījās vadībā, taču allaž pretinieki panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus pašreizējo Latvijas čempionu cēsnieku labā pusminūti pēc pagarinājuma sākuma guva Andris Malkavs – 5:4 "Cēsu alus"/"Lekrings" labā. Laukuma saimnieku labā divus vārtus guva Pēteris Freimanis.

Svētdien Ulbrokā ritēja tikpat spraiga cīņa. Pirmajās sešarpus minūtēs mājinieki panāca divu vārtu pārsvaru, ko līdz pirmās trešdaļas beigām cēsnieki likvidēja. Trešā perioda sākumā pusotras minūtes laikā čempioni guva vēl divus vārtus un panāca 5:3 savā labā. Mājiniekiem divas reizes izdevās starpību samazināt līdz minimumam, taču abos gadījumos Cēsu komanda ātri atbildēja ar precīzu metienu un beigās svinēja uzvaru 7:5. Ulbrokas/FS "Masters" komandas labā divreiz precīzi meta Edžus Ceriņš.

Sērijas piektā spēle paredzēta 7. martā Cēsīs. Ja būs nepieciešama sestā cīņa, tā notiks dienu vēlāk Ulbrokā. Jāatgādina, ka regulāro sezonu Cēsu klubs beidza otrajā, bet Ulbroka – septītajā vietā.

Interesanti, ka Ulbrokas un Cēsu komandas izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiekas arī Latvijas pirmajā līgā. Svētdien Ulbrokā notika ceturtdaļfināla pirmā spēle, un vietējā LU/FS "Masters" komanda rezultatīvā cīņā ar 7:9 piekāpās "Lekrings-1" vienībai.

Vienu spēli turnīrā par palikšanu virslīgā aizvadījuši "Ķekavas Bulldogs" florbolisti, kuri savās mājās ar 7:6 pārspēja Stalbes sporta klubu "Pārgauja". Ar 25 punktiem 28 spēlēs ķekavieši turnīra tabulā atrodas 11. vietā un nodrošinājuši vietu spēcīgāko klubu sabiedrībā arī nākamsezon.