22.02.2015 21:47

Ulbrokas florbolisti ceturtdaļfināla sēriju sāk ar zaudējumu un uzvaru pār čempioniem Latvijas Florbola savienība

"Elvi" florbola līgas ceturtdaļfināla sērijas pirmās divas spēles viesos pret pašreizējiem čempionu titula īpašniekiem "Cēsu alus"/"Lekrings" florbolistiem aizvadījusi Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda. Sērijā līdz četram uzvarām rezultāts kļuvis 1:1.

Sestdien sērijas pirmās spēles vidū Ulbrokas florbolistu situācija šķita diezgan bezcerīga – 1:5, 2:6. Trešajā trešdaļā viesi starpību samazināja līdz diviem vārtiem un 38 sekundes līdz pamatlaika beigām arī līdz minimumam, tomēr no zaudējuma izglābties neizdevās – 7:8.

Svētdien otrajā spēlē trīs reizes tika fiksēts neizšķirts rezultāts, astoņas minutes līdz beigām Ulbrokas komanda vēlreiz izvirzījās vadībā, atlikušajā laikā nosargāja savus vārtus neskartus un pēdējā minūtē raidīja bumbiņu cēsnieku vārtos piekto reizi, sagādājot pārsteigumu – 5:3.

Pēteris Freimanis divās spēlēs kopā izcēlies ar sešiem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Divas nākamās spēles paredzētas 28. februārī un 1. martā Ulbrokā. Jāatgādina, ka regulāro sezonu Cēsu klubs beidza otrajā, bet Ulbroka – septītajā vietā.

Komandas, kas neiekļuva izslēgšanas turnīra dalībnieku astoņniekā, aizvada divu apļu papildturnīru par vietas saglabāšanu virslīgā (tā būs jāatstāj divu pēdējo vietu īpašniekiem). Divus soļus pretī ceļazīmei uz virslīgu spēruši "Ķekavas Bulldogs" florbolisti, kuri nedēļas nogalē ar 6:5 pārspēja pastarīti Jelgavas novada komandu (Klāvam Ozoliņam 3+1) un ar 6:3 tuvākos sekotājus Talsi/"Triobet" vienību (Evertam Emīlam Gertsonam 4+0).

Sestdien piekto reizi sezonā nūjas krustoja abas Ķekavas novada dāmu florbola komandas – FK "Ķekava" un "Ķekavas Bulldogs". Ceturto uzvaru savstarpējās cīņās, turklāt vispārliecinošāko, šoreiz guva FK "Ķekava" florbolistes. Otrās trešdaļas sākumā viņas jau bija panākušas 6:0 savā labā un beigās svinēja uzvaru 11:4. Uzvarētājām pa hettrikam savāca Katrīna Šleiva un Elīza Elizabete Bērziņa, bet zaudētājām – Inga Ametere.

Pēdējās spēles aizvadītas Latvijas pirmās līgas turnīrā vīriem. Sporta kluba "Babīte" komanda pēdējos mačos piedzīvoja sāpīgus zaudējumus pret florbola klubu "Rīga" (11:12) un Cēsu "Lekringu" (8:9 pagarinājumā) un Centra grupā finišēja sestajā vietā. Sestie turnīru Vidzemes grupā pabeidza arī Saulkalnes florbolisti, kuri ar 6:3 pārspēja Rīgas Stradiņa universitāti.