21.02.2015 16:11

Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās izceļas arī Pierīgas sportisti

Babītes, Mārupes un Ķekavas vieglatēti Kuldīgā notikušajā Latvijas ziemas čempionātā kļuvuši par vairākkārtējiem medaļu ieguvējiem.

Trīs godalgas izcīnīja Māris Grēniņš no Babītes novada. Pārstāvot klubu "Auseklis", sacensībās tāllēkšanā ar 7,06 metrus tālu lēcienu palika nepārspēts. 60 metru barjerskrējienā finišēja otrais pēc 8,29 sekundēm un par sekundes divām desmitdaļām zaudēja Kristapam Sietiņam. Otro vietu M.Grēniņš ieguva arī trīssoļlēkšanā, kur labākajā mēģinājumā sasniedza 14,23 metrus.

Par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva Jeļena Ābele no Mārupes sporta centra. 1500 metru skrējienā viņa uzvarēja, finišējot pēc četrām minūtēm un 31,56 sekundēm, bet divreiz garākā distancē mērķi sasniedza pēc deviņām minūtēm un 46,31 sekundes.

Divas medaļas arī Ķekavas novada sporta skolas audzēknei Sindijai Bukšai. Startējot kluba "Auseklis" sastāvā, viņa kļuva par čempioni 4x200 metru skrējienā dāmām (1:42,92), bet 200 metru individuālo sacensību finālā ieņēma trešo vietu (25,71 s). Vēl Sindija startēja arī 60 metru sprintā, kur palika vienu vietu aiz sešu finālistu skaita (7,97 s).

Vēl ceturtajā vietā 3000 metru skrējienā ierindojās sporta kluba "Tērauds" pārstāvis mārupietis Edgars Šumskis (8:29,80), bet Valters Rasnačs no Siguldas sporta skolas ieņēma astoto vietu 60 metru distancē (7,27 s).