15.02.2015 18:16

Siguldas vieglatlētiem trīs Latvijas jaunatnes čempionāta medaļas

Ar Siguldas un Salaspils sporta skolu un Olaines sporta centra pārstāvju piedalīšanos Kuldīgā aizvadītas Latvijas jaunatnes ziemas meistarsacīkstes vieglatlētikā U-18 un U-20 vecuma grupās. Veiksmīgākie no Pierīgas jauniešiem bija siguldieši, kuri izcīnīja trīs godalgas.

Par sudraba medaļas laureātu U-20 grupā junioriem kļuva Edgars Daugulis, kurš 1000 metru skrējienā finišēja pēc divām minūtēm un 39,32 sekundēm un uzvarētājam limbažniekam Dāvidam Helvijam Francam zaudēja tikai sekundes trīs desmitdaļas.

Trešo vietu 60 metru sprintā ieguva Valters Reinis Rasnačs (7,24 sekundes). Finālā ātrāks par viņu bija vienīgi Valērijs Valinščikovs no sporta skolas "Arkādija" (7,17 s). Vienu vietu aiz finālsešnieka palika olainietis Aldis Graudiņš (7,39). Var piebilst, ka V.R.Rasnačs ierindojās septītajā vietā 300 metru distancē (37,40).

Vēl U-20 grupā pussekundi no godalgotā trijnieka 600 metru skrējienā palika Edgars Daugulis (1:25,58). Labāko astoņniekos iekļuva arī Matīss Kozlovskis no Olaines tāllēkšanā (6,23 m) un salaspilietis Māris Birziņš augstlēkšanā (1,70 m).

U-18 vecuma grupā trešo vietu 3000 metru skrējienā ieguva Siguldas sporta skolas audzēknis Toms Ķēdis (9:39,07). Finišā liepājniekam Artūram Niklāvam Medvedam viņš zaudēja četras sekundes. Piektais šajā distancē finišēja vēl viens siguldietis Kristaps Bruners (10:20,10), kurš arī bija devītais 1000 metros (2:54,13)

Piekto vietu augstlēkšanā ieņēma Gatis Saulītis no Salaspils sporta skolas (1,81 m), bet Pauls Daugulis no Siguldas ierindojās sestajā vietā 1000 metros (2:48,96) un septītajā vietā 600 metros (1:29,84).

20. un 21. februārī turpat Kuldīgā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās.