15.02.2015 17:11

Salaspils handbolistes turnīra tabulā apsteidz čempiones no Stopiņiem

Salaspils handbolistes turnīra tabulā apsteidz čempiones no Stopiņiem Salaspils sporta nams

Pēc nedēļas nogalē notikušajām Latvijas dāmu handbola čempionāta spēlēm Salaspils sporta skolas komanda turnīra tabulā pakāpusies uz ceturto pozīciju, apsteidzot pašreizējās valsts čempiones Stopiņu novada komandas handbolistes.

Svētdien salaspilietes savā laukumā pārliecinoši ar 37:24 (23:13) pieveica turnīra pastarīti Skrīveru komandu, kurai tas bija jau piecpadsmitais zaudējums pēc kārtas. Spēles liktenis būtībā tika izšķirts jau pirmajās 15 minūtēs, kuru laikā mājinieces pārsvaru strauji palielināja līdz desmit vārtiem (15:5). Turpinājumā rezultāta starpība lielas izmaiņas vairs nepiedzīvoja.

Uzvarētāju labā Linda Borisanova guva desmit, Dace Potapova deviņus un Inese Umjarova sešus vārtus.

Dienu iepriekš Stopiņu NHK spēlētājas tikās ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vienību un piedzīvoja zaudējumu 20:26. Vēl 13 minūtes līdz pamatlaika beigām Ulbrokas klubs atradās vadībā 17:16, taču katastrofāli aizvadīja izskaņu un piedzīvoja septīto zaudējumu sezonas 14 spēlēs.

Ivita Asare Stopiņu komandas labā guva astoņus vārtus, ar pieciem precīziem metieniem izcēlās Daina Sergejeva.

Virslīgas turnīra tabulā līderes ar 25 punktiem 15 mačos ir LSPA handbolistes. Salaspils sporta skolai ir 14 punkti 14 mačos, bet Stopiņu NHK 13 punkti 14 mačos. Abām Pierīgas komandām priekšsacīkšu turnīrā atlicis aizvadīt pa četrām spēlēm, tajā skaitā vienu savā starpā.