14.02.2015 16:33

Mārupes basketbolisti galotnē nolauž Gulbenes "Bukus"

Mārupes basketbolisti galotnē nolauž Gulbenes "Bukus" Einārs Binders

Vienpadsmito uzvaru Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas otrā posma ieskaitē sestdien viesos izcīnījuši Mārupes sporta centra komandas basketbolisti, kuri cīņas izskaņā pārspēja Gulbenes "Bukus".

Pirmajā puslaikā mārupiešiem izdevās vairāki strauji izrāvieni (12:0, 13:0). Pirmo laukuma saimnieki ātri likvidēja, bet pēc otrā neilgi pirms lielā pārtraukuma viesi panāca, kā izrādījās, lielāko pārsvaru visā spēlē – 52:36.

Trešajā ceturtdaļā gulbenieši starpību samazināja līdz divu metienu tiesai, bet piecas minūtes līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu 75:75 un drīz pēc tam uz brīdi arī izvirzījās vadībā. Spraiga cīņa turpinājās līdz pēdējām sekundēm, un spēles iznākumu lielā mērā izšķīra Mārupes basketbolistu lielāka aukstasinība soda metienu izpildē – 85:81.

Uzvarētājiem ar 30 gūtiem punktiem izcēlās Toms Straudovskis. Jānis Ramšs pievienoja 17 un Otto Polis 15 punktus.

Ar 11 uzvarām 14 spēlēs Mārupes sporta centra komanda turnīra tabulā ieņem trešo vietu aiz Rīgas Stradiņa universitātes (13–1) un basketbola kluba "Ogre" (11–2). Tuvākie sekotāji atpaliek par četriem panākumiem.

Nākamā spēle Mārupes komandai paredzēta 25. februārī savā laukumā pret Vidzemes Augstskolas/"Valmiera Glass" vienību.