08.02.2015 15:45

Mārupes basketbolisti labi sāk un labi beidz

Mārupes basketbolisti labi sāk un labi beidz Einārs Binders

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā vēl vienu uzvaru izcīnījusi Mārupes sporta centra komanda, kas svētdien savā laukumā pārspēja basketbola skolas "Rīga"/"Pārdaugavas"/LU vienību.

Maču mārupieši sāka ļoti pārliecinoši – 5. minūtē 12:1, otrās ceturtdaļas sākumā 27:10. Taču tad sekoja kļūdu un neprecīzu metienu sērija, pēc kuras, pirmajam puslaikam noslēdzoties, no ievērojamās starpības vairs nekas pāri nebija palicis – 39:38.

Vēl ceturtās ceturtdaļas sākumā Mārupes basketbolistu pārsvars bija tikai pieci punkti (59:54), tomēr spēles pēdējo ceturksni laukuma saimnieki atkal bija galvastiesu pārāki un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru 89:63.

Artūrs Kramiņš uzvarētājiem guva 25 punktus, Armands Seņkāns 14, bet pa 11 punktiem savāca Jānis Ramšs, Mārtiņš Motivāns un Toms Straudovskis.

Ar desmit uzvarām 13 spēlēs Mārupes sporta centra basketbolisti LBL2 otrā posma turnīrā par 1.–10. vietu saglabā trešo vietu aiz Rīgas Stradiņa universitātes (12–1) un basketbola kluba "Ogre" (10–2). 14 .februārī mārupieši viesosies pie "Gulbenes Bukiem".