08.02.2015 14:41

Salaspils handbolistes pārspēj vicelīderes, salaspilieši zaudē līderiem

Salaspils handbolistes pārspēj vicelīderes, salaspilieši zaudē līderiem Salaspils sporta nams

Latvijas handbola čempionātā kārtējās spēles ar krasi atšķirīgiem iznākumiem aizvadījušas abas Salaspils komandas. Dramatiskā cīņas izskaņā pie punkta tikuši Stopiņu novada handbolisti.

Par pārsteigumu nedēļas nogalē parūpējās Salaspils sporta skolas audzēknes, kuras viesos negaidīti pārliecinoši ar 39:27 (17:16) pieveica virslīgas turnīra tabulas otrās vietas īpašnieces Dobeles sporta skolas/REIR handbolistes.

Izšķirošie notikumi risinājās spēles vidū. Pirmā puslaika beigās un otrā puslaika sākumā salaspilietes guva sešus vārtus pēc kārtas un īsā laikā no 15:16 panāca 26:18 savā labā. Renāte Salmane uzvarētājām guva 15 vārtus, Dace Potapova deviņus, Linda Borisanova septiņus.

Turnīra tabulā Salaspils sporta skolas komanda saglabā piekto vietu (12 punkti), taču vairs tikai par punktu atpaliek no vienu pozīciju augstāk esošās Stopiņu novada handbola komandas.

Divas spēles ar Pierīgas klubu piedalīšanos aizvadītas Latvijas pirmās līgas turnīrā vīriem.

Trīspadsmito zaudējumu pēc kārtas svētdien piedzīvoja Salaspils handbolisti, kuri piedzīvoja sagrāvi 15:45 (6:23) izbraukuma spēlē pret Ludzas sporta kluba "Latgols" junioriem.

Savukārt Stopiņu NHK mačā pret Skrīveru/Aizkraukles komandu otrā puslaika vidū zaudēja ar sešu vārtu starpību un vēl piecas minutes līdz beigām bija iedzinējos 24:28. Taču pamanījās atspēlēties un līdz ar Renāra Čerņevska realizēto septiņu metro soda metienu piecas sekundes līdz beigām panāca neizšķirtu 28:28 (13:16). Čerņevskis guva desmit un Andris Lazda sešus vārtus.

Pirmās līgas turnīra tabulā "Celtnieks"/Vangaži komanda ieņem piekto vietu (12 p.), Stopiņu NHK septīto (8 p.) un Salaspils pēdējo devīto vietu (0 p.).