01.02.2015 17:47

Ulbrokas florbolisti aizraujošā galotnē pārspēj Ķekavas "buldogus"

Divu Pierīgas florbola klubu savstarpējā spēle "Elvi" līgas turnīrā svētdien Ulbrokas sporta kompleksā beigusies atbilstoši to pozīcijām turnīra tabulā.

Ulbrokas/florbola skolas "Masters" spēlētāja Pētera Freimaņa precīzais metiens "Ķekavas Bulldogs" komandas vārtos pirmajā minūtē izrādījās vienīgais līdz pat otrās trešdaļas vidum, kad laukuma saimnieki pārsvaru dubultoja, bet trešā perioda sākumā panāca arī 3:0.

Taču ķekavieši nepadevās un divarpus minūšu laikā pamanījās trīs reizes ieraidīt bumbiņu "Masters" vārtos un nepilnas četras minutes līdz pamatlaika beigām izlīdzināt rezultātu. Izskaņā virsroku tomēr guva favorīti ulbrokieši, kuri ar diviem precīziem raidījumiem (otrie – tukšos vārtos) panāca uzvaru 5:3.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Ainārs Juškēvičs, bet zaudētājiem visu triju vārtu guvumos piedalījās Klāvs Ozoliņš (1+2).

Dienu iepriekš Ulbrokas/FS "Masters" florbolisti viesojās Cēsīs ppie Latvijas čempioniem "Cēsu alus"/"Lekrings" un, otrā perioda sākumā nonākuši zaudētājos 0:4, situāciju vairs nespēja glābt – zaudējums 3:8. Divreiz precīzi meta Kaspars Šķēls.

"Elvi" līgas turnīra tabulā Ulbrokas komanda ar 38 punktiem 23 spēlēs ieņem sesto vietu, bet "Ķekavas Bulldogs" ar 13 punktiem 22 mačos saglabā 11. pozīciju.

Latvijas pirmās līgas turnīrā sporta kluba "Babīte" florbolisti sestdien Spuņciemā uzņēma komandu "Pēdu nav" un spraigā cīņā piekāpās 7:8.