24.01.2015 22:29

Latvijas handbola čempionāta spēles savās mājās sestdien aizvadīja abas Stopiņu novada handbola komandas. Dāmas guva pārliecinošu uzvaru, vīriem pavisam mazliet pietrūka.

Dāmu virslīgas turnīrā Stopiņu NHK handbolistes ar 28:20 (15:8) pieveica Latvijas jauniešu izlasi. Līdz pirmā puslaika vidum jaunietes turēja līdzi laukuma saimniecēm, taču tad mājinieces guva četrus vārtus pēc kārtas un līdz pirmā puslaika biegām pārsvaru palielināja līdz septiņiem vārtiem.

Drīz pēc spēles atsākšanās starpība sasniedza plus desmit (19:9), bet lielākais Stopiņu komandas pārsvars bija 25:13. Pašās beigās jauniešu izlases spēlētājas to nedaudz samazināja. Stopiņu NHK labā Elza Seržante guva desmit un Ivita Asare deviņus vārtus.

Citā dāmu virslīgas spēlē sestdien Salaspils sporta skolas komanda tikās ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas vienību un ļoti rezultatīvā cīņā piedzīvoja zaudējumu 31:46 (14:26). Renāte Salmane pretinieču vārtus bumbu ieraidīja 11 reižu, Linda Borisanova astoņas, Inese Umjarova septiņas.

Turnīra tabulā Stopiņu NHK ar 15 punktiem 13 spēlēs ieņem ceturto vietu septiņu komandu konkurencē, bet Salaspils sporta skola ar 10 punktiem 12 spēlēs ir piektajā vietā.

Drīz pēc Stopiņu dāmu komandas uzvaras laukumā Ulbrokā devas novada vīru komanda, kurai pretī formālo laukuma saimnieku statusā stājās pieredzējusī "RTU-S" vienība. Teju visa cīņa aizritēja punkts punktā, taču galotnē veiksmīgāki izrādījās RTU handbolisti, kuri, gūstot uzvaras vārtus pusotru minūti pirms beigām, guva minimālu panākumu 27:26 (18:16).

Stopiņu NHK labā Renārs Čerņevskis guva sešus vārtus, Andris Lazda un Mārtiņš Savickis pa pieciem.

Citā pirmās līgas spēlē "Celtnieks"/Vangaži handbolisti viesos negaidīti ar 30:27 (16:14) pārspēja līderus Ludzas sporta kluba "Latgols" juniorus. Turnīra tabulā "Celtnieks"/Vangaži ieņem piekto vietu (10 punkti 9 spēlēs), Stopiņu NHK septīto (7 p. 9 sp.), bet Salaspils komanda pēdējo devīto vietu (0 p. 10 sp.).