10.05.2012 11:15

Eglīša kausi ķekavietēm un jelgavniekiem

Vīru turnīra fināls ”Valauto” - ”Sprukstiņi” Vīru turnīra fināls ”Valauto” - ”Sprukstiņi” Anete Medne

Trešajā Andra Eglīša kausa izcīņā basketbolā uzvaras izcīnīja "Ķekava-1" dāmu komanda un Jelgavas "Valauto" vīri.

Aprīļa beigās cīņu par galvenajām balvām priekšsacīkšu turnīrā sāka 19 komandas (sešas dāmu un 13 vīru) no Ķekavas, Baložiem, Baldones, Mārupes, Iecavas, Salaspils, Jelgavas un Rīgas. Savukārt 5. maijā Ķekavas sporta klubā aizritēja izšķirošās cīņas.

Vīriešu turnīra finālā "Valauto" basketbolisti ar 64:59 uzvarēja Ķekavas komandu "Sprukstiņi", bet trešajā vietā ierindojās komanda „Trejkaimiņu smeceris".

Dāmu turnīrs aizritēja pēc apļa sistēmas. Izšķirošajā spēlē Ķekavas pirmā komanda pārliecinoši uzvarēja Rīgas ”Sēnes” 59:38. Trešo vietu ieņēma ”Ķekava-2”.

Veterānu turnīrā (virs 40 gadiem) mājinieki ķekavieši ar 64:62 uzvarēja Iecavas basketbolistus, informēja Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūrā.

Turnīra ietvaros notika arī trīspunktu metienu konkurss, kurā pirmās izcīnīja Māra Balode ("Ķekava-2"), Nauris Miezis ("Trejkaimiņu smeceris") un Gunārs Plucis (Iecava).