04.01.2015 18:08

Ulbrokas florbolisti gadu sāk ar uzvaru un zaudējumu

Ulbrokas florbolisti gadu sāk ar uzvaru un zaudējumu Einārs Binders

Jaunajā gadā divas spēles divu dienu laikā Latvijas virslīgas turnīrā paspējuši aizvadīt Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komandas spēlētāji.

Sestdien viņi viesojās Stalbē, kur ar 9:4 visai pārliecinoši pieveica sporta kluba "Pārgauja" florbolistus. Izšķirošo pārsvaru Ulbrokas komandai gan izdevās panākt tikai pēdējā trešdaļā, kad viesi guva trīs vārtus pēc kārtas.

Ulbrokas/FS "Masters" rindās četrus rezultativitātes punktus nopelnīja Pēteris Freimanis (divi vārti plus divas piespēles) un trīs punktus – Ēriks Akulovs (1+2).

Dienu vēlāk ulbrokieši savās mājās uzņēma kaimiņus turnīra tabulā Kocēnu "Rubenes" florbolistus un piedzīvoja neveiksmi 3:6.

Pirmajā trešdaļā mājinieki nonāca zaudētājos 0:2, taču otrajā periodā pusotras minūtes laikā panāca izlīdzinājumu. Izšķirošie notikumi risinājās trešās trešdaļas vidū, kad laukuma saimnieki uz piecām minūtēm nonāca skaitliskā mazākumā un šajā laikā ielaida divus vārtus. Vēl reizi "Rubene" ieraidīja bumbiņu tukšos vārtos.

Kocēnu komanda pēc šī panākuma apsteidza Ulbroku/FS "Masters" virslīgas turnīra tabulā un pakāpās uz piekto vietu – 28 punkti 15 spēlēs. Ulbrokiešiem ir punkts mazāk un viena aizvadīta spēle vairāk. 12. vietā 14 komandu konkurencē ir "Ķekavas Bulldogs" vienība (10 punkti).

Pirmo spēli Jaunajā gadā aizvadījusi vēl viena Pierīgas vīru florbola komanda – pirmās līgas turnīrā sporta kluba "Babīte" florbolisti savā laukumā Spuņciemā ar 6:8 piekāpās Kocēnu "Rubenes" dublieriem. Centra grupas turnīra tabulā Babītes komanda ar 10 punktiem 12 spēlēs ieņem piekto vietu.