23.12.2014 11:25

Carnikavas basketbolisti līderiem izrāda pretestību, tomēr zaudē

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīra šāgada priekšpēdējo spēli, sacenšoties ar A grupas līderiem Iecavas klubu "Dartija", pirmdien savā laukumā aizvadīja Carnikavas basketbolisti.

Carnikavieši spēja izrādīt cienīgu pretestību saviem pretiniekiem, kuri bija uzvarējuši desmit no šīs sezonas līdzšinējām vienpadsmit spēlēm. Pirmajā puslaikā cīņa ritēja teju punkts punktā un beidzās ar minimālu iecaviešu pārsvaru (44:42).

Trešajā ceturtdaļā "Dartija" basketbolisti vienubrīd starpību palielināja līdz 13 punktiem, Carnikavas komanda vēlāk to samazināja uz pusi, tomēr pamatlaika izskaņā viesi pārsvaru nosargāja un sagādāja mājiniekiem trešo zaudējumu pēc kārtas – 84:76. Laukuma saimnieku labā Rolands Dovgjallo guva 16, Edgars Vecums 14 un Jānis Ābols 12 punktus.

LBL3 A grupas turnīrā carnikavieši ar sešām uzvarām 11 mačos ieņem ceturto vietu. Viņiem pirmajā posmā vēl atlikušas piecas spēles, pirmā no tām – 29.decembrī savās mājās pret tuvākajiem sekotājiem basketbola klubu "Madona".