15.12.2014 09:57

Handbolistes bez zaudējumiem, handbolisti bez uzvarām

Pierīgas handbola klubi nedēļas nogalē dažādām sekmēm aizvadījuši Latvijas virslīgas un pirmās līgas turnīru kārtējās spēles.

Dāmu turnīrā pārliecinošu uzvaru pār pastarītēm Skrīveru handbolistēm guva Salaspils sporta skolas audzēknes – 45:29 (21:11). Renāte Salmane uzvarētājām guva desmit vārtus, pa deviņiem precīziem metieniem Dacei Potapovai un Lindai Borisanovai.

Ļoti tuvu tam, lai pārtrauktu triju zaudējumu sēriju un revanšētos līderei Dobeles sporta skolas vienībai par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, bija čempionvienība Stopiņu novada handbola komanda.

Vēl otrā puslaika vidū Ulbrokas handbolistēm bija sešu vārtu pārsvars (24:18), pēdējās minūtēs viņas pašas nonāca zaudētājās (27:28), taču vēlreiz prata atgūt vadību. Diemžēl četras sekundes līdz beigām dobelniecēm izdevās rezultatīvs uzbrukums – neizšķirts 29:29 (13:17). Viešņu rindās desmit reizes bumbu vārtos raidīja Elza Seržante, pa sešām – Jelizavete Poriete un Daina Sergejeva.

Virslīgas turnīra tabulā Stopiņu NHK ar deviņiem punktiem deviņās spēlēs ieņem ceturto vietu, no līderēm dobelniecēm atpaliekot par septiņiem punktiem. Salaspils sporta skolai ir seši punkti astoņos mačos un priekšpēdējā sestā vieta. Jau otrdien Salaspils sporta namā laukuma saimnieces uzņems Latvijas jauniešu izlasi, bet sestdien Ulbrokas sporta kompleksā abas Pierīgas vienības tiksies savā starpā.

Atšķirībā no dāmām Pierīgas vīru handbola klubiem nedēļas beigās pirmās līgas tabulā bija jāieraksta kārtējie zaudējumi. "Celtnieks"/Vangaži vienība Ulbrokā ar 19:29 zaudēja "RTU-S" komandai, bet Salaspils klubs gandrīz izglābās no astotās neveiksmes pēc kārtas – 30:31 pret Dobeles sporta skolu.

Pirmās līgas turnīra tabulā deviņu komandu konkurencē "Celtnieks"/Vangaži ieņem sesto vietu (8 p.), Stopiņu NHK septīto (5 p.) un Salaspils devīto (0 p.).