10.12.2014 13:05

Pierīgas basketbola komandas gūst uzvaras dažādās līgās

Visai pārliecinošas uzvaras Latvijas Basketbola līgas turnīru spēlēs izcīnījuši Mārupes un Saulkrastu basketbolisti. Savukārt Dubultamatieru līgā spēkiem mērojušies salaspilieši un mārupieši.

LBL otrās divīzijas turnīra mačā Mārupes sporta centra komanda viesos ar 75:71 pārspēja basketbola skolas "Rīga" un sporta skolas "Jugla" apvienoto komandu. Izšķirošo pārsvaru mārupiešiem gan izdevās iekrāt tikai otrā puslaika vidū, gūstot 11 punktus pēc kārtas (54:47). Turpinājumā starpība sasniedza arī 15 punktus (69:54), un rīdziniekiem deficītu izdevās būtiski samazināt tikai pēdējās četrās minūtēs, kuru laikā mārupieši guva tikai trīs punktus.

Uzvarētāju labā Mārtiņš Motivāns guva 17, Toms Straudovskis 12, Jānis Staķavs un Artūrs Kramiņš pa 11 punktiem.

LBL2 B grupas tabulā Mārupes sporta centra komanda saglabā pirmo vietu – 10 uzvaras 12 spēlēs. Mārupiešiem pirmajā posmā vēl atlicis aizvadīt divas spēles pret Limbažu olimpiskā centra komandu un vēlreiz pret BJBS "Rīga"/"Jugla" jaunajiem censoņiem.

LBL trešajā divīzijā pie sestā panākuma desmit spēlēs tikuši Saulkrastu basketbolisti, kuri savās mājās ar 84:74 pieveica BS "Rīga"/"Rīdzene" audzēkņus.

Līdzīgi kā mārupieši arī saulkrastieši izšķirošo pārsvaru ieguva otrā puslaika vidū, no 56:50 panākot 68:50. Inguss Immers laukuma saimnieku labā iemeta 24, Edgars Brumermanis 18 un Toms Provejs 17 punktus.

LBL3 B grupas turnīra tabulā Saulkrastu basketbolisti panākuši trešajā vietā esošo basketbola klubu "Siguldu" – abām komandām nu ir vienāda bilance.

Dubultamatieru līgas elites grupas spēlē otrdien basketbola klubs "Salaspils" savā laukumā tikās ar "Mārupe/b.a.L.L." un sīvā cīņā piedzīvoja zaudējumu 65:66. Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Uģis Kasparāns, mārupiešiem 22 punktus guva Ģirts Spēlmanis.

Turnīra tabulā desmit komandu konkurencē mārupieši ieņem piekto vietu (5–3), bet salaspilieši ir septītie (3–6).