03.12.2014 20:18

Mārupes basketbolisti otrreiz pieveic "VEF skolas" komandu

Mārupes basketbolisti otrreiz pieveic "VEF skolas" komandu arhīvs

Mārupes sporta centra vienība uzvaru sēriju Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīrā pagarinājusi līdz sešām spēlēm, izvirzījusies B apakšgrupas turnīra tabulas priekšgalā un garantējusi vietu otrā posma desmit labāko komandu turnīrā.

Abu komandu pirmā apļa spēlē mazliet pārāki bija Mārupes basketbolisti (80:77). Trešdienas maču Mārupes sporta kompleksā laukuma saimnieki iesāka ar kļūdu sēriju un ātri nonāca zaudētājos 0:11. Tikpat ātri mārupiešiem izdevās atspēlēties (10:11), un pirmā puslaika turpinājumā tik krasas izmaiņas vairs netika piedzīvotas – starpība pārsvarā turējās 4–8 punktu robežās 16–18 gadus veco vefiešu labā.

Aina laukumā strauji mainījās pēc pārtraukuma. Guvuši 13 punktus pēc kārtas, Mārupes basketbolisti beidzot atguva vadību (50:43) un trešo ceturtdaļu pabeidza 18:6. Ceturtajā ceturtdaļā "VEF skolai" izdevās 13 punktu deficītu samazināt līdz astoņiem, taču nekavējoties sekoja mājinieku spurts 11:0, un jau labu brīdi pirms pamatlaika beigām šaubu par uzvarētājiem nebija. Beigu rezultāts 77:56 Mārupes SC komandas labā.

Uzvarētāju labā Toms Straudovskis guva 15 punktus, Nauris Metnieks un Mārtiņš Motivāns – pa 12 punktiem.

LBL2 B grupas turnīra tabulā mārupieši ar 20 punktiem (deviņas uzvaras, divi zaudējumi) atguvuši līderpozīcijas. Basketbola klubam "Ogre" ir punkts mazāk, toties viena spēle rezervē. Līdz pirmā posma beigām Mārupes basketbolistiem atlicis aizvadīt trīs spēles, nākamā paredzēta 9. decembrī pret basketbola skolas "Rīga" un "Juglas" sporta skolas vienību.