03.12.2014 15:10

Petanka spēlētāji sākuši cīņas par Ziemassvētku kausu

(1 balsojums)
Petanka spēlētāji sākuši cīņas par Ziemassvētku kausu SK "Boule"

Jaunajā "Jāņa hallē" Ropažu novada Villasmuižā aizvadītas Ziemassvētku kausa izcīņas pirmā posma sacensības petankā dubultspēļu komandām, kurās piedalījās 18 pāri no visām trim Baltijas valstīm.

Nepārspēti gan apakšgrupu spēlēs, gan pēc tam izslēgšanas turnīrā palika ziemeļu kaimiņi tēvs un meita Tīts un Anna Lisa Katai. Finālā igauņi ar 9:7 pārspēja sporta kluba "Upesciems" pārstāvjus carnikaviešus Gintu un Māri Miglānus.

Teju vai atbilstoši ģeogrāfijai trešo vietu ieņēma lietuvieši Remigijs Bjelskis un Voldemars Barakausks no Šauļiem, kuri pusfinālā zaudēja Miglānu pārim 8:11, bet mačā par trešo vietu pieveica vēl vienu SK "Upesciems" duetu Edgars Silovs un Žans Klave 10:4. Gandarījuma turnīrā par piekto vietu uzvarēja citi Upesciema kluba pārstāvji Dzintars Seilis un Denijs Kuzma.

Ziemassvētku kausa otrā un trešā kārta paredzēta turpat Ropažu novadā 14. un 26. decembrī.