02.12.2014 11:00

Carnikavas basketbolistiem "mīnus 10" pret čempioniem

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas spēlē savā laukumā carnikavieši izrāda sīkstu pretestību, tomēr beigās piekāpjas pagājušās sezonas čempioniem.

Carnikavas komandas starta ofensīvu (17:8) viesi diezgan ātri piebremzēja, tomēr līdz pat pirmā puslaika beigām mājinieki saglabāja nelielu pārsvaru un atpūtā devās, kad rezultāts bija 41:40 viņu labā.

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka Salacgrīvas basketbolisti, kuri trešajā ceturtdaļā vienubrīd sasniedza arī 12 punktu pārsvaru. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Carnikavas komandai izdevās rezultātu izlīdzināt (64:664), taču tūdaļ sekoja izšķirošais viesu izrāviens 9:0, ko mājiniekiem vairs neizdevās atspēlēt – 71:81.

Carnikavas komandas labā Edgars Vecums guva 20, Jānis Ābols 13 un Rolands Dovgjallo 12 punktus.

Ar sešām uzvarām deviņās spēlēs LBL3 A grupā carnikavieši ieņem ceturto vietu, bet BK "Salacgrīva" ar astoņiem panākumiem deviņos mačos ir grupas līderi.

Šonedēļ spēles LBL trešajā divīzijā paredzētas abām pārējām Pierīgas komandām. Piektdien plkst. 20 Saulkrastu basketbolisti savās mājās uzņems sporta kluba "Rūjiena" komandu, bet sestdien BK "Sigulda" dosies viesos pie Daugavpils novada Sventes sporta kluba "Bruņinieks" komandas.