26.11.2014 15:48

Ādažu jaunajiem džudistiem viena uzvara un vienpadsmit medaļas

Ādažu jaunajiem džudistiem viena uzvara un vienpadsmit medaļas Latvijas Džudo federācija

Divi duči Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņu startējuši džudo kluba "Dinamo LAT" un "Budoshop.lv" rīkotajā kausa izcīņā jauniešiem. Kopā viņi izcīnīja vienpadsmit godalgas, ieņemot septīto vietu komandu vērtējumā.

Lielākos panākumus ādažnieki guva puiši sacensībās U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem. Jānis Edgars Štrauss pēc uzvarām pirmajās divās kārtās pusfinālā pārspēja savu komandu biedru Artūru Kiseļevski, bet finālā pieveica liepājnieku Nikolaju Pankratovu un izcīnīja pirmo vietu. Savukārt A.Kiseļevskis vinnēja gandarījuma cīņu par trešo vietu un nopelnīja bronzu.

Divas medaļas Ādažu BJSS pārstāvji nopelnīja šajā pašā vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kg – otro vietu, zaudējot vienīgi finālā, ieguva Sandis Henrijs Grīns, bet Ralfam Alksnim bronzas medaļa.

Otrās vietas vēl ieguva Rihards Klaušs un Kristaps Nartišs (abi U-10 grupā), kā arī Sofija Koļesņičenko (U-12), trešās – Joans Nazarovs, Sofija Vlasova (abi U-12), Rūdolfs Graudiņš un Fricis Štrauss (abi U-8).

Divas medaļas pēc sacensībām aizceļoja uz Inčukalna novadu – bērnu un jauniešu attīstības centra "Gauja" jaunā džudiste Nika Motiļkova izcīnīja uzvaru U-12 vecuma grupā, bet Jegors Makarovs ierindojās trešajā vietā U-10 grupā. Savukārt siguldietis Bruno Gailāns izcīnīja otro vietu 32 dalībnieku konkurencē vienā no svara kategorijām U-10 grupā.