26.11.2014 11:15

Stopiņu un Ogres handbolisti nespēj noskaidrot labākos

Stopiņu un Ogres handbolisti nespēj noskaidrot labākos Latvijas Handbola federācija

Ulbrokā neizšķirti beigusies Stopiņu novada handbola komandas (NHK) un handbola kluba "Ogre" spēle Latvijas pirmās līgas turnīrā.

Līdz pat otrā puslaika vidum ne vienai, ne otrai komandai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru. Tad, gūstot četrus vārtus pēc kārtas un panākot 19:16 sava labā, iniciatīvu uzņēmās ogrēnieši. Tomēr pēdējās astoņās minūtēs viņi mājinieku vārtos bumbu spēja ieraidīt tikai vienu reizi un iztērēja četru vārtu pārsvaru – neizšķirts 24:24 (12:12).

Stopiņu komandas labā Andris Lazda guva sešus un Mārtiņš Savickis piecus vārtus.

Pirmās līgas turnīrā abi otrdienas sāncenši atrodas blakus – Ogres klubs ir ceturtajā vietā (astoņi punkti sešās spēlēs), bet Stopiņu NHK piektajā (5 p.). Septīto pozīciju pagaidām ieņem "Celtnieks"/Vangaži vienība (4 p.), bet pēdējo devīto aili ieņem Salaspils handbolisti (0 p.).

Šopiektdien vakarā Inčukalna sporta kompleksā vietējais handbola klubs uzņems Stopiņu komandu.