25.11.2014 21:53

Carnikavas un Siguldas basketbolisti ar uzvarām uzlabo bilances

Carnikavas un Siguldas basketbolisti ar uzvarām uzlabo bilances arhīvs

Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā kārtējos panākumus guvušas divas Pierīgas komandas.

Carnikavas basketbolisti savā laukumā pārliecinoši pieveica "STASIS"/Alūksne vienību 92:64. Mājinieki ne reizi nebija zaudētājos, jau otrās ceturtdaļas sākumā viņu pārsvars bija pārsniedzis 20 punktu robežu (34:12), un vienīgi pārāk "lēns" otrā puslaika sākums uz brīdi ļāva pretiniekiem starpību samazināt līdz 12 punktiem (54:42). Beigās "plus 28".

Uzvarētājiem Rolands Dovgjallo guva 18, Jānis Ābols 17, Edgars Vecums 16 un Gatis Gargažins 15 punktus. Carnikavas komanda ar sešām uzvarām astoņās spēlēs A grupas turnīra tabulā ieņem otro pozīciju aiz vienīgā LBL3 kluba, kas šosezon vēl nav piedzīvojis zaudējumus, – Iecavas "Dartijas" (7–0).

Pavisam cits sižets bija basketbola kluba "Sigulda" izbraukuma spēlei pret Vidzemes Augstskolas/"Valmiera Glass-2" komandu. Piektajā minūtē valmierieši panāca 9:3 savā labā, un tobrīd bija grūti iedomāties, ka tas būs lielākais kādas komandas pārsvars līdz pat pamatlaika priekšpēdējai minūtei.

Vadības groži neskaitāmas reizes ceļoja no vienas komandas pie otras, un tikai pēdējās minūtēs, lielā mērā pateicoties sava spēlējošā trenera un uzbrukuma līdera Edmunda Tukiša sniegumam, BK "Sigulda" svinēja grūtu uzvaru 68:61.

E.Tukišs siguldiešu labā guva 30 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, Raimonds Rudzāts pievienoja 19 punktus, bet B grupas turnīra tabulā Siguldas basketbolisti panākuši līderus sporta klubu "Rūjiena" un Bauskas BJSS komandu – visiem trim nu ir pa sešām uzvarām astoņās spēlēs.

Šonedēļ Pierīgas komandām LBL trešajā divīzijā atlikusi viena spēle – piektdien BK "Sigulda" savā laukumā uzņems Daugavpils novada Sventes sporta kluba "Bruņinieks" komandu.