24.11.2014 11:16

Ādažu džudistēm divas medaļas Latvijas čempionātā

Ādažu džudistēm divas medaļas Latvijas čempionātā Latvijas Džudo federācija

Starptautiskajā džudo turnīrā "Latvian Open 2014", kas pulcēja 86 sportistus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Azerbaidžānas, piedalījās arī četri Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāvji.

Iepriekšējos divos gados izcīnīto Latvijas čempiones titulu nosargāja carnikaviete Linda Circene. Sacensībās svara kategorijā līdz 57 kilogramiem viņa uzvarēja visās četrās cīņās un ceturto reizi (vēl arī 2009. gadā) izcīnīja valsts čempiones zelta medaļu.

Vēl vienu godalgu Ādažu BJSS komandai Latvijas atklātajā čempionātā nopelnīja Anita Bērziņa svara kategorijā līdz 52 kg. Pirmajā kārtā viņa bija brīva, pusfinālā piekāpās sportistei no Baltkrievijas, bet pēc tam svinēja uzvaru cīņā par bronzas medaļu.

Vienīgais Ādažu komandas pārstāvis vīru turnīrā Vjačeslavs Filatovs sacensībās svara kategorijā līdz 60 kg guva divas uzvaras, piedzīvoja divus zaudējumus un kopvērtējumā ieņēma piekto vietu. Savukārt Evita Bērziņa (63 kg) piedzīvoja zaudējumus visās četrās cīņās.

Latvijas atklātā čempionāta kopvērtējumā Ādažu BJSS komanda ierindojās sestajā vietā, piedalījās 21 kluba pārstāvji.