02.05.2012 14:36

Siguldietim labi sasniegumi Latvijas jauniešu čempionātā simtlauciņu dambretē

Edgars Straumanis Edgars Straumanis Siguldas sporta skola

Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēknis Edgars Straumanis (treneris Edgars Ratnieks) sasniedzis ļoti labu rezultātu Latvijas jauniešu čempionātā simtlauciņu dambretē U-19 vecuma grupā.

Klasikā Edgars, būdams viens no jaunākajiem sacensību dalībniekiem, izcīnīja otro vietu, piekāpjoties tikai vairākkārtējam Latvijas jauniešu čempionam rīdziniekam Leonīdam Cilēvičam. Ātrspēlē Edgars izcīnīja trešo vietu, kas arī ir labs rezultāts tik spēcīgā konkurencē, informēja Siguldas Sporta skolas pārstāve Ilze Ratniece.

Jāpiezīmē, ka savā vecuma grupā (U-16) Edgaram šogad klasikā neizdevās iekļūt labāko trijniekā – viņam tikai 5.vieta. Toties ātrspēlē Edgars U-16 grupā kļuva par Latvijas jauniešu čempionāta uzvarētāju. Šim panākumam viņš tagad pievienoja izcīnītās medaļas U-19 vecuma grupas čempionātā.