02.05.2012 10:39

Pierīgas braucējiem divas uzvaras Latvijas autokrosa čempionāta pirmajā posmā

Smiltenē, Tepera trasē, pirmās vietas izcīna mārupietis Jānis Baumanis un ropažnieks Viesturs Kalniņš.

Pagājušā gada Latvijas čempions Baumanis izrādījās labākais B600 bagiju klasē, aiz sevis atstājot galveno konkurentu baušķenieku Kasparu Bumbieru un salaspilieti Dmitriju Kabanovu. Savukārt Kalniņš par spīti nopietniem tehnikas defektiem izcīnīja pirmo vietu CK 125 jauniešu klasē kroskartiem. Otrais bija Emīls Misiņš no Saulkrastiem, ziņo autocross.lv.

Trešajā vietā bērnu "Beta" bagiju klasē ierindojās Everts Henilāns no Garkalnes. Aiz viņa finišēja jūrmalnieks Miķelis Aploks un Adrians Pūga no Ķekavas. Pavisam nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka ķekavietim Jānim Pūgam 1600 klasē un Andrejam Lajevskim no Ropažiem "Open" klasē – viņiem abiem ceturtās vietas.

Nākamais Latvijas čempionāta posms notiks 3. jūnijā Valmierā, Brenguļu autotrasē. Savukārt 26.un 27. maijā Bauskā, Mūsas trasē, risināsies Eiropas autokrosa čempionāta otrais posms.