09.11.2014 20:31

Pierīgas florbola klubiem neveiksmju vairāk nekā panākumu

Latvijas florbola virslīgas turnīros dāmām un vīriem četras Pierīgas komandas kopā izcīnījušas vienu uzvaru un piedzīvojušas trīs zaudējumus.

"Ķekavas Bulldogs" vīru komanda savā laukumā uzņēma sporta kluba "Pārgauja" florbolistus un piedzīvoja zaudējumu 7:9. Pirmajās divās trešdaļās sāncenši pārmaiņus izvirzījās vadībā un labāko komandu nenoskaidroja – 4:4. Trešā perioda pašā sākumā "buldogi" vēlreiz izvirzījās priekšā, taču tad Stalbes komanda desmit minūtēs guva četrus vārtus pēc kārtas un nosargāja uzvaru.

Ķekavas kluba rindās ar diviem precīziem metieniem izcēlās Klāvs Ozoliņš, bet Gints Klēģers izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Ulbrokas/florbola skolas "Masters" komanda aizraujošā un rezultatīvā cīņā viesos piekāpās "Lielvārdei" 8:9. Mača sākumā Stopiņu florbolisti panāca 3:0 savā labā, tad nonāca zaudētājos, bet piecarpus minutes atkal izvirzījās vadībā 8:7. Tomēr jau nākamās minutes laikā Lielvārdes florbolisti iemeta vēl divus vārtus, kas izšķīra cīņas likteni.

Pa četriem rezultativitātes punktiem nopelnīja Pēteris Freimanis (3+1) un Ēriks Akulovs (1+3), divus vārtus guva Edžus Ceriņš.

Virslīgas turnīra tabulā Ulbrokai/FS "Masters" ir 12 punkti astoņās spēlēs un septītā vieta, bet "Ķekavas Bulldogs" florbolistiem pieci punkti un 12. pozīcija.

Dāmu florbola čempionātā FK "Ķekava" interesantā spēlē ar 7:5 pārspēja Rīgas Stradiņa universitātes vienību. Ķekavietes izvirzījās vadībā 3:0, tad ielaida piecus vārtus pēc kārtas, bet trešajā trešdaļā četras reizes raidīja bumbiņu pretinieču vārtos. Divreiz precīza bija Gundega Vancāne.

Savukārt "Ķekavas Bulldogs" florbolistes spēlē pret čempionvienību Kocēnu "Rubeni" pirmo periodu pabeidza neizšķirti 2:2, bet visā cīņā piedzīvoja pamatīgu sakāvi 3:12. Divus vārtus ķekavietēm guva Inga Ametere.

Pēc piecām kārtām "buldozes" ar astoņiem punktiem ir otrās, bet FK "Ķekava" florbolistes ar septiņiem punktiem trešās.

Divas spēles Pierīgā notikušas arī Latvijas pirmās līgas turnīrā. Saulkrastos florbola klubs "Rīga", zaudējot divus vārtus pēdējās divās minūtēs, ar 8:9 piekāpās sporta klubam "Līgatne". LU/FS "Masters" florbolisti Ulbrokā ar 9:4 pieveica Rīgas Stradiņa universtātes komandu. Savukārt sporta klubs "Babīte" Liepājā pagarinājumā ar 5:6 zaudēja florbola kluba "Kurši" otrajai komandai.