08.11.2014 19:14

Pierīgas futbola klubi finišējuši Latvijas pirmās līgas turnīrā

Sezonas gaitā neuzrādot būtisku progresu vai regresu, trīs Pierīgas komandas čempionātu beidz vēl pirmajā aplī iesildītās vietās: Ķekavas futbola klubs "Auda" sestajā, Apvienotā futbola akadēmija "Olaine" vienpadsmitajā un Salaspils komanda piecpadsmitajā.

Pēdējās kārtas spēle pozīciju noslēguma tabulā varēja ietekmēt tikai olainiešiem – viņi ar 2:1 viesos uzvarēja SFK "United" vienību un pakāpās no 12. vietas vienu augstāk.

Pirmie vadībā izvirzījās "United" futbolisti, turklāt vēl pirmajā puslaikā Olaines kluba spēlētājs Vitālijs Makajevs nerealizēja 11 metru soda sitienu. Otrā puslaika sākumā Daniels Ķemers panāca izlīdzinājumu, bet četras minūtes līdz pamatlaika beigām Andrejs Lepo guva uzvaras vārtus.

Uz pozitīvas nots sezonu beidza FK "Auda" futbolisti, kuri izbraukumā ar 3:2 pārspēja futbola klubu "Smiltene". Labs palīgs ķekaviešiem bija smiltenietis Eduards Veģeris, kurš otrajā puslaikā piecu minūšu laikā divreiz pamanījās ieraidīt bumbu savos vārtos. Pirmā puslaika vidū "Audas" rindās precīzs bija Rihards Gorkšs.

Savukārt Salaspils komanda sezonu pabeidza ar spēli pret futbola klubu "Pļaviņas", taču neatkarīgi no šī divu pastarīšu dueļa iznākuma salaspilieši palika priekšpēdējā vietā.

Par "Syform" Latvijas pirmās līgas čempioniem kļuva "FB Gulbene" futbolisti – 84 punkti. FK "Auda" sezonu beidza ar 55 punktiem (18 uzvaras, viens neizšķirts, 11 zaudējumi), AFA "Olaine" nopelnīja 30 un Salaspils – 12 punktus.