30.04.2012 13:52

Latvijas čempionāta laureātu vidū arī Mārupes BMX braucēji

(3 balsojumi)

Edvards Emīls Liberts savā vecuma grupā uzvar gan Latvijas čempionātā, gan "Grand Prix" izcīņā

Nedēļas nogalē Mežaparka BMX trasē bija pulcējušies teju visi labākie šī sporta veida pārstāvji Latvijā. Sestdien lieliskajos laika apstākļos tika sadalītas Latvijas nacionālā čempionāta godalgas, bet svētdien aizritēja Latvijas "Grand Prix" izcīņas pirmā posma sacensības, piedaloties viesiem no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Četras Latvijas čempionāta medaļas izdevās izcīnīt Mārupes BMX kluba pārstāvjiem. Pirmo vietu puišiem vecumā līdz deviņiem gadiem (B-9) finālā nodrošināja Edvards Emīls Liberts. Sudraba godalgu pašu mazāko braucēju konkurencē (B-6) izcīnīja Uldis Dreimanis, bet bronzu – Emīls Allers. Trešā vieta
arī Kitijai Elstei 11 – 14 gadu vecuma grupā meitenēm.

Startējot A finālos, Mārtiņš Zadraks (B-8), Edgars Tūcis (B-10) un Amanda Bergmane (G-14) ierindojās piektajās vietās, Oskars Mežaraups (B-6) un Jānis Ruskis (B-8) – septītajās, bet Roberts Konrads (B-12) – astotajā vietā.

Klubu kopvērtējumā 11 komandu konkurencē Mārupes BMX klubam piektā vieta.

Četras godalgas mārupieši nopelnīja arī Latvijas "Grand Prix" izcīņas pirmajā posmā. Otro uzvaru dienu laikā svinēja Edvards Emīls Liberts (B-9), otrā vieta Amandai Bergmanei (G-10), trešās – Kitijai Elstei (G-14) un Emīlam Alleram (B-6).

Elites grupas finālos Latvijas čempiona titulu izcīnīja pašreizējais Eiropas čempionāta līderis Edžus Treimanis, bet "Grand Prix" sacensībās viņu apsteidza Toms Mankus.