30.04.2012 11:58

Kišuro uzvar Latvijas "Downhill" kausa pirmajā posmā Riekstukalnā

Kišuro uzvar Latvijas "Downhill" kausa pirmajā posmā Riekstukalnā Krišjānis Grantiņš

Latvijas riteņbraucējiem sīvu konkurenci izrāda Igaunijas sportisti.

Sestdien un svētdien Baldones novada Riekstukalnā notika Latvijas kausa izcīņas pirmā posma sacensības kalnu nobrauciena ("MTB downhill") disciplīnā. Dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sacentās sešās klasēs.

Elites grupā pirmo vietu izcīnīja Kārlis Kišuro. Distancē viņš pavadīja minūti un 13,72 sekundes, otrās vietas ieguvēju Jāni Ozoliņu apsteidzot par 1,6 sekundēm. Trešajā vietā ierindojās Tīniss Talvs no Igaunijas.

Dāmu grupā uzvarēja igauniete Trīnu Lauritsa, bet labākā no mājiniecēm bija Kitija Gaile, kura Igaunijas sportistei zaudē nepilnas desmit sekundes.

Visplašāk pārstāvētajā "Hobby-FS" grupā, kurā braucēju velosipēdi ir aprīkoti ar pilnu amortizāciju, pirmo vietu izcīnīja Mairis Voldiņš, bet "Hobby-HT" grupā (velosipēdi ar priekšējo amortizāciju) – Reinis Simsons.

Junioru grupā (17 – 18 g.v.) labāko no Latvijas riteņbraucējiem Renāru Līmani apsteidza igaunis Pauls Raids, bet jauniešu grupā (līdz 16 g.v.) pirmo vietu izcīnīja Rūdolfs Lejnieks.

Latvijas "Downhill" kausa izcīņā šogad paredzēti pieci posmi, nākamais notiks 5.un 6. maijā Tukumā.