29.04.2012 19:52

Stopiņu NHK handbolistes finālsēriju sāk ar uzvaru

Uzvaras vārtu autore Lana Nikolajeva Uzvaras vārtu autore Lana Nikolajeva Krišjānis Grantiņš

Latvijas čempionāta fināla pirmajā spēlē Ulbrokas komanda Rīgā ar minimālu pārsvaru pārspēj LSPA vienību.

Svētdien ASK sporta zālē notikušā mača sākumā Gintas Ozoliņas trenētās Stopiņu novada handbola komandas spēlētājas nokļuva zaudētājās, taču līdz pirmā puslaika beigām bija iekrājušas triju vārtu pārsvaru (16:13). Otrā puslaika vidu veiksmīgāk aizvadīja jau LSPA komanda, kas uz brīdi arī izvirzījās vadībā, ziņoja Latvijas Handbola federācija. Tomēr dramatiskā galotnē uzvaras vārtus viešņu labā četras sekundes līdz pamatlaika beigām guva Lana Nikolajeva – 28:27.

Uzvarētāju labā Ivita Asare guva deviņus vārtus (trīs – ar 7 metru soda metieniem), pa sešiem precīziem metieniem izdarīja Lana Nikolajeva un Elita Ekkerte, piecus – Elza Seržante, divus – Jeļizaveta Poriete.

Otrā spēle sērijā līdz divām uzvarām notiks 5. maijā Ulbrokā. Uzvaras gadījumā mājinieces otro gadu pēc kārtas nodrošinās Latvijas čempionu titulu.

Pirms gada Stopiņu NHK handbolistes LSPA komandu finālā uzvarēja 2:0, bet šosezon viņas vinnējušas četras no piecām savstarpējām spēlēm.