30.10.2014 22:25

Pierīgas klubi LBL3: Divas pārliecinošas uzvaras un zaudējums

Kārtējās spēles Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas turnīrā aizvadījušas trīs Pierīgas novadu komandas.

Iekrājot solīdu pārsvaru jau pirmajās minūtēs, ļoti pārliecinošas uzvaras guva kaimiņi – Carnikavas un Saulkrastu basketbolisti. Starpība vien tā, ka saulkrastieši mačā pret basketbola skolas "Rīga"/"Rīdzene" beigās nedaudz atlaida grožus, un gala rezultāts 80:64 bija mazākais viņu pārsvars otrajā puslaikā. Toties carnikavieši līdz pat pamatlaika beigām turpināja graut olimpiskā centra "Limbaži" vienību un izcīnīja iespaidīgu uzvaru 111:55.

Saulkrastu komandas rindās rezultatīvākie bija Jānis Brumermanis ar 17 punktiem un Reinis Birznieks ar 11 punktiem. Savukārt Carnikavas klubam vismaz 11 punktus guva septiņi no astoņiem vīriem, kas izgāja laukumā, visvairāk – Edgars Vecums (29).

Atšķirībā no Piejūras novadu komandām basketbola klubam "Sigulda" viesos nācās piekāpties Bauskas bērnu un jaunatnes sporta skolas vienībai 79:95. Līdz trešās ceturtdaļas vidum veiksmes brīži bija te vienai, te otrai komandai, un vadībā pārmaiņus izvirzījās abi sāncenši. Taču tad baušķenieki veica 13:2 izrāvienu, panāca 68:57 savā labā un pretiniekiem vairs neļāva atspēlēties.

Pirmo reizi šosezon līdz 30 gūtiem punktiem neizdevās aizsniegties BK "Sigulda" spēlējošajam trenerim Edmundam Tukišam – šoreiz viņam 24 punkti un 12 atlēkušās bumbas. Raimonds Rudzāts guva 16, Jānis Šults 15 punktus.

Šosezon Saulkrastu komanda izcīnījusi četras uzvaras piecās spēlēs, bet četrās spēlēs carnikavieši guvuši trīs un siguldieši divas uzvaras. Nākampirmdien Carnikavas pamatskolas sporta zālē vietējie basketbolisti uzņems "Dārznieks"/Cēsu sporta skolas komandu, bet otrdien Saulkrastu vienība savā laukumā uzņems basketbola klubu "Krāslava". Siguldiešiem nākamā spēle paredzēta 7. novembrī pret BS "Rīga"/"Rīdzene" vienību.