28.04.2012 20:49

”Jūrmalas sports” handbolisti cīnīsies par bronzas medaļām

”Jūrmalas sports” handbolisti cīnīsies par bronzas medaļām Krišjānis Grantiņš

Latvijas čempionāta pusfināla atbildes spēlē sestdien pret "Dobeles Tenax" jūrmalnieki piedzīvoja zaudējumu pamatlaika pēdējā sekundē un finālā neiekļuva.

Abu komandu pirmajā mačā pirms nedēļas jūrmalnieki zaudēja 24:26, kaut arī vienubrīd bija vadībā pat ar sešu vārtu pārsvaru. Atbildes
cīņā Dobelē sākums veiksmīgāks izdevās laukuma saimniekiem, kuri pirmā puslaika vidū panāca plus pieci (10:5). Taču vēl līdz pārtraukumam "Jūrmalas sports" ne tikai likvidēja deficītu, bet arī izvirzījās vadībā 15:13.

Otrajā puslaikā cīņa ritēja punkts punktā, taču izšķirošajos brīžos Jūrmalas handbolistiem veiksmes pietrūka. Pamatlaika priekšpēdējā sekundē diskvalifikāciju izpelnījas "Jūrmalas sports" spēlētājs Edvīns Latkovskis, un Aleksandrs Krastiņš ar 7 metru soda metienu guva izšķirošos vārtus – 26:25 (14:15).

Jūrmalnieku labā Raitis Ence guva pa sešiem vārtiem, Latkovskis, Artis Laganovskis un Kristas Ence pa četriem.

"Jūrmalas sports" kluba handbolistu pretinieki sērijā par trešo vietu būs pagājušā gada Latvijas čempionvienība LSPA, kas otrajā un trešajā pusfināla spēlē negaidīti zaudēja Ludzas sporta klubam "Latgols" 27:30 un 25:28 (sērijā 1:2).