26.10.2014 14:30

Salaspils handbolistes pabojā nervus Latvijas vicečempionēm

Salaspils handbolistes pabojā nervus Latvijas vicečempionēm Salaspils sporta nams

Latvijas dāmu handbola čempionāta spēlē Salaspils sporta skolas komanda izbraukumā piekāpusies pagājušās sezonas sudraba laureātēm Ludzas sporta kluba "Latgols" spēlētājām.

Viešņas maču sāka ar trim precīziem metieniem pēc kārtas un apmēram šādu pārsvaru saglabāja vēl otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs. Tad gan sešu minūšu laikā ludzānietes piebēra salaspiliešu vārtus pilnus, no 15:17 panāca 23:17 un aizvadīja spēli līdz uzvarošām beigām – 29:22.

Četrus vārtus Salaspils sporta skolas labā guva Dace Potapova un Inese Umjarova, pa trim – Linda Borisanova, Anastasija Agarkova un Kristīne Kalva.

Pēc aizvadītām piecām spēlēm Salaspils handbolistes ar divām uzvarām un četriem punktiem ieņem piekto vietu septiņu komandu konkurencē. Nākamā spēle viņām paredzēta 2. novembrī savā laukumā pret čempionēm Stopiņu novada handbola komandu, kas uzvarējusi trijās no sezonas pirmajām četrām spēlēm.