26.10.2014 12:04

No zaudējuma pirmajā līgā izvairās tikai Salaspils futbolisti

No trim Pierīgas komandām Latvijas futbola pirmās līgas 28. kārtas spēlēs pie punkta tika vienīgi rangā zemāk esošā Salaspils komanda.

Priekšpēdējā vietā esošie salaspilieši viesojās pie vienu pozīciju augstāk esošā futbola kluba "Smiltene" un cīņu noslēdza neizšķirti 1:1. Neatkarīgi no pēdējo divu spēļu iznākumiem Salaspils komanda sezonu pirmajā līgā pabeigs 15. vietā 16 klubu konkurencē.

Gandrīz identiskus zaudējumus 0:2, ņemot vērā spēļu protokolus, sestdien piedzīvoja Apvienotās futbola akadēmijas (AFA) "Olaine" komanda savās mājās pret FK "Jēkabpils" un Ķekavas klubs "Auda" viesos pret futbola klubu "1625 Liepāja". Olainieši vārtus ielaida 57. un 86. minūtē, bet ķekavieši – 58. un 83. minūtē.

Turnīra tabulā divas kārtas līdz beigām FK "Auda" saglabā sesto vietu, bet AFA "Olaine" futbolisti ir divpadsmitie. Priekšpēdējā kārtā 1. novembrī Salaspils un "Audas" futbolisti tiksies savā starpā, bet olainieši viesosies Smiltenē. Pirmās līgas čempionāts noslēgsies 8. novembrī.