25.10.2014 16:42

Mārupes basketbolisti sīvā cīņā piekāpjas līvāniešiem

Mārupes basketbolisti sīvā cīņā piekāpjas līvāniešiem arhīvs

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas spēlē Mārupes sporta centra komanda savā laukumā piedzīvojusi otro zaudējumu šosezon.

Mārupiešu spēle ar "RNS-D"/Līvani komandu pagāja ļoti sīvā cīņā. Pirmajā puslaikā lielākoties vadībā bija mājinieki, taču viņu pārsvars reti pārsniedza dažus punktus. Pēc nospēlētām 20 minūtēm bija 45:39 Mārupes SC labā.

Pēc pārtraukuma līvānieši aktivizējās un trešās ceturtdaļas vidū pārņēma vadību. Ceturtajā ceturtdaļā vienubrīd viņi starpību palielināja līdz 11 punktiem (77:66), taču, vēl sākoties pamatlaika pēdējai minūtei, Mārupes basketbolistiem bija iespējas spēli glābt. Diemžēl vairākas viesu kļūdas palika neizmantotas un metieni bija neprecīzi – zaudējums 80:87.

Artūrs Kramiņš Mārupes SC komandas labā guva 21 punktu. Mārtiņš Motivāns pievienoja 12 un Oskars Kalējs 10 punktus.

Nākamā spēle LBL2 turnīrā mārupiešiem paredzēta 29. oktobrī Olimpiskajā sporta centrā Rīgā pret "VEF skolas" basketbolistiem.